Služby

Moje realitní služby jsou vždy kompletní. Veškeré starosti s prodejem - pronájmem a vyhledáním můžete nechat za hlavou...

Nejdříve si spolu dáme kávu / čaj, kde mi řeknete něco více o představách, přáních a  proč chcete nemovitost prodat - pronajmout. Já Vám řeknu, jak pracuji, co pro Vás vše mohu udělat a moje představy. Pokud se nám bude zamlouvat budoucí spolupráce a bude nám dávat smysl - jdeme do toho.

Na základě naší nezávazné schůzky Vám vypracuji tržní odhad nemovitosti a řeknu Vám výhody i třeba nevýhody Vaší nemovitosti. Dojednáme si cenu za nemovitost a podepíšeme spolu smlouvu o zprostředkování prodeje/pronájmu. Smlouva může být výhradní (exkluzivní) i nevýhradní, může být na dobu 6 měsíců, nebo třeba jen na měsíc. Smlouvu Vám nechám na prostudování libovolně dlouho a lze ji zaslat i  emailem dopředu.

Co jsme si ujednali, to zrealizujeme. Nejdříve připravíme co nejlépe nemovitost na prodej - pronájem a řekneme si, jak vše udělat, aby prohlídky šly co nejlépe a mohlo se prodat-pronajmout za co největší cenu. Perfektní foto prezentace - případně video prezentace je základ., lze použít i prodej formou aukce. U některých nemovitostí zajistím a udělám například Homestaging, nebo 3D scan nemovitosti.


Po nalezení zájemce sepíšeme Rezervační smlouvu a zájemce složí rezervační zálohu. V Rezervační smlouvě bude upřesněno za jakou částku se prodává / pronajímá. Pak vše vezmou do ruky právníci, kteří vypracují Nájemní smlouvu či Kupní smlouvu i Úschovní smlouvu v případě prodeje. Vše doladíme a obě strany  podepíšou. U prodeje právník vypracuje i Návrh na vklad a potvrdí složení celé kupní ceny do úschovy.                                             Následně se podá Návrh na vklad  společně s Kupní smlouvou na katastrální úřad.       

Blížíme se do finále. Čeká nás již u prodeje zapsání na katastru - vyplacení peněz prodávajícímu a předání nemovitosti. U předání sepíšeme předávací protokol , předáme klíče, převedeme energie a služby na nemovitosti. Mohu pomoci se stěhováním, vyklizením nemovitosti....atd. Daň z nabytí nemovitosti byla zrušena v 9/2020 .


Služby poskytuji nejvíce v lokalitách: Praha, Kladno, Beroun, Unhošť, Rudná, Chýně, Drahelčice, Nučice, Jinočany, Hostivice


Potřebujete vyřešit například:

přestěhování do většího, menšího? Zkoordinujeme Vám prodej a koupi tak, že zároveň prodáte a koupíte. Rovnou se přestěhujete do nového bydlení. Peníze se vyplatí z úschovy advokáta-notáře po přestěhování všem stranám zároveň.

Odborný odhad pro notářskou kancelář. Řešíte dědictví? Stanovíme Vám tržní hodnotu nemovitosti pro dědické řízení zdarma, nebo za menší poplatek.

Potřebu prodat společný byt, dům v podílovém spoluvlastnictví. Pomůžu Vám vše zrealizovat a domluvit se s dalšími vlastníky nemovitosti. Případně najdeme kupce i na určitý podíl nemovitosti.

Máte potíže s dluhy a hrozí dražba nemovitosti. Nenechte exekuci dojít takto daleko. Exekuci zastavíme, oddlužíme a nemovitost prodáme za co nejvyšší cenu - zaručujeme mnohem výhodnější prodej, než nechat prodej na dražbě. Seženeme Vám jiné bydlení.

Máte potíže s realitní kanceláří? Poradím Vám, zajistíme případné odstoupení od smlouvy.

Nemáte čas vybrat si bydlení - vybereme dle Vašich požadavků odpovídající nemovitost a po Vašem výběru-schválení vše obstaráme.

Chcete nejnižší sazbu na hypotéku? Naše odbornice Vám ji pokusí zajistit.

Potřebujete peníze za prodej co nejrychleji? Vykoupíme rovnou Vaši nemovitost, nebo Vám vyplatíme zálohu ihned.