O mně

realitní specialista Roman Fojtík
realitní specialista Roman Fojtík

Je mi 52 let a bydlím u Rudné u Prahy. Rád sportuji - badminton, lyže, jízda na kole, ale také se velmi těším na ranní a večerní procházky s našim "rošťákem" retrívrem :-).

 Za 12 let  svého působení v realitách, kdy jsem pracoval 6 let ve společnosti Lexireal s.r.o.,na Praze 6 4 roky ve společnosti Relity5 a v lednu 2022 jsem se vrátil zpět do společnosti Lexireal,  jsem pomohl úspěšně zrealizovat mnoho obchodů s nemovitostmi a byl vyhlášen 14-krát makléřem měsíce a 2x makléřem roku. Moje práce je pro mne nejen zaměstnáním, ale také velkým koníčkem. Zakládám si na férovém a otevřeném přístupu ke klientům i všem ostatním. Ne vždy je realitní případ jednoduchý. Mohou se v průběhu případu vyskytnout exekuce, úmrtí, problémy se smlouvami, rozvody, lhaní kupujících o příjmech u hypotéky a mnoho dalšího, ale všechny případy jsem vždy úspěšně dovedl do konce.

Specializuji se na Prahu a Středočeský kraj, ale rád Vám pomohu i v jiné lokalitě.

Pokud se na mne obrátíte - já a odborný tým realitní společnosti  se o Vás vždy co nejlépe postaráme.

Vždy dodržuji etický kodex realitní komory, který cituji:

Člen Realitní komory České republiky:

  • jedná při své činnosti vždy kvalifikovaným způsobem, čestně, v souladu s dobrými mravy, stanovami Realitní komory České republiky a platnými právními normami České republiky.
  • jedná vždy v zájmu klienta a hájí práva klienta. Mezi svými klienty nečiní rozdílů z důvodů rasových, náboženských, národnostních, ani politických.
  • se neustále vzdělává a zdokonaluje ve všech oblastech realitní činnosti.
  • chrání důvěrné informace poskytnuté klientem, nebo informace, které se při jednání s klientem dozví, a to i po ukončení spolupráce.
  • jedná vždy tak, aby nezneužil svého postavení v neprospěch svého klienta.
  • spolupracuje s ostatními členy, pokud je to v zájmu klienta. Při takové spolupráci vždy respektuje zásady profesní etiky, dobré spolupráce, zdvořilosti a kolegiality.
  • svým vystupováním vždy jedná tak, aby zůstalo zachováno dobré jméno Realitní komory České republiky, kterou reprezentuje.